Możliwość wyjazdu do Indii na „Vibrance” March 2024 VIT University Chennai

Data: 09.02.2024 Kategoria: Studenci

Uniwersytet VIT w Chennai w Indiach organizuje wydarzenie VIBRANCE, w ramach którego będzie sponsorować 2 studentów, co obejmuje bilety lotnicze, wyżywienie, zakwaterowanie (tylko 6 dni) oraz odbiór i dowóz na lotnisko. Dla studentów chcących zostać dłużej, opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie wyniosą 7 USD/dzień.

Więcej informacji udziela dr inż. Vishnu Suresh vishnu.suresh@pwr.edu.pl

Rejestracja na wydarzenie wibracyjne jest również bezpłatna dla wszystkich studentów.

Poniżej znajdują się kursy, w których studenci mogą uczestniczyć, ale nie są one obowiązkowe. Studenci mogą uczestniczyć wyłącznie w drodze wymiany kulturalnej i nawiązać współpracę ze studentami z innych zagranicznych uczelni.

Osoby zainteresowane tym wydarzeniem mogą kontaktować się ze mną podając poniższe dane. Informujemy, że miejsca są tylko 2 i będzie kto pierwszy.

Informujemy, że koszty biletów zostaną zwrócone przez uczelnię przyjmującą, a opłata za kurs wynosi 100 $/kurs. Oczywiście możliwe jest również uczestnictwo wyłącznie w części wymiany kulturalnej bez udziału w kursie.

1. Name of the student :
  2. Reg / Roll No of the Student
  3. Department of Study :
  4. Year of Study :
  5. Passport No:
  6. Courses Interested to Study :

Dates of Travel :

Arrival to Chennai :

Departure Date from Chennai:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

list of courses offered during the vibrance  24, March 6 to 9 th 2024.Attaching the tentative time table.

From School of Computer Science Engineering :

1. AI & Machine Language
  2. Robotics
  3. Introduction to Augmented & Virtual Reality

From School of Electronics Engineering :

1.Embedded System Design

2.IoT Design.

From School of Social Sciences and Languages  :

1. Indian Culture
  2. French

3.Indian Psychology

4.Counselling Skills and Techniques