Lew Politechniki Wrocławskiej 2017

Data: 16.11.2017 Kategoria: Wydział

Podczas Święta Politechniki Wrocławskiej wręczono również Lwy Politechniki.

Statuetka ta została ustanowiona z inicjatywy obecnego i byłych rektorów uczelni.wreczenie_lwow_pwr_2017_1.jpg

Z przyjemnością informujemy, że laureatką prestiżowej nagrody „Lew Politechniki Wrocławskiej” przyznanej w 2017 r. została prof. dr hab. inż. Teresa Orłowska-Kowalska z naszego Wydziału.

Kapituła rozpatrująca zgłoszone kandydatury do nagrody Lew Politechniki Wrocławskiej zdecydowała wręczyć nagrodę: „Za wybitną aktywnosć w zakresie dydaktyki  oraz prowadzenie szeregu działań związanych z rozwojem kadry naukowej na Politechnicne Wrocławskiej i na zewnątrz”.