Data: 07.06.2017

W dniach 7 - 9 czerwca 2017 r. we Wrocławiu oraz w Kudowie Zdroju odbędzie się XXVII Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz Informatyki.

Gośćmi Zjazdu będą przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, Stowarzyszenia Elektryków Polskich i innych organizacji branżowych, a także wybranych firm współpracujących z naszymi Wydziałami.

Zapraszamy do zapoznania się ze  szczegółowymi informacjami na stronie Zjazdu Dziekanów.